Wynajem autokarów i busów Warszawa

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie ze względu na różnorodność tras, ilość kilometrów, termin wyjazdu i powrotu oraz świadczeń dla kierowcy (nocleg + wyżywienie).

Proszę o podanie następujących informacji :

– datę wyjazdu i powrotu

– ilość osób / bus czy autokar

– ilość kilometrów

– plan przejazdu / wycieczki

W sprawie wyceny prosimy o kontakt mailowy:

biuro@przewozy-nowak.com.pl

Ceny uzgadniamy z góry,bez ukrytych kosztów, indywidualnie dla każdego klienta.

Bez żadnych ukrytych dodatkowych opłat – proste zasady wynajmu, stałych klientów doceniam rabatami – zapewniam tylko NAJNOWSZE BUSY MERCEDES oraz profesjonalne usługi . W razie bardzo dużych bagaży zapewniam przyczepkę.

Gwarancją rezerwacji terminu wynajęcia pojazdu jest wpłacenie zadatku na rachunek bankowy Bank Spółdzielczy w Halinowie 41 8019 0000 3008 0203 0142 0001 Wpłacając zadatek prosimy napisać imię i nazwisko osoby na którą była dokonana rezerwacja telefoniczna lub mailowa oraz datę rezerwacji. Na każdą usługę wystawiam Fakturę VAT.

Wynajem busów Warszawa — tanio i dobrze

Większość osób, zwłaszcza tych, które nie mają dużego doświadczenia w wynajmowaniu busów szukają najtańszych ofert. Przyciągają ich hasła takie jak „busy tanio”. Jednak zanim skorzystasz z „taniego wynajmu busów” zwróć uwagę na dwie kwestie:

Pierwsza kwestia jest istotna. Każdy może napisać slogan reklamowy „wynajem busów tanio” i jednocześnie oferować bardzo drogie usługi. Dlatego, zanim skusisz się na daną ofertę, upewnij się, że aby na pewno jest ona tania.

Druga kwestia to jakość usług — każdego roku można usłyszeć tragiczne raporty o kondycji niektórych autokarów. Podobna sytuacja jest z busami. Dlatego też upewnij się, że firma, która wynajmuje np. busy na wycieczki oferuje pojazdy w dobrym stanie technicznym.

Wielkość przewożonej grupy

https://przewozy-nowak-wynajem-busow-warszawa.business.site/

Dostępne są busy 9-osobowe, busy 20-osobowe, a nawet busy 23-osobowe. To jak duży bus wybrać zależy od tego, jak dużą grupę planujesz przewieźć. Oczywiście w przeliczeniu na koszt przewożonej osoby najbardziej opłaca się wynajem busów 23-osobowych. Warto to uwzględnić i np. podczas organizacji ślubu wcześniej zaproponować gościom skorzystanie z busu.

Długość trasy i miejsce docelowe

Duży wpływ na to ile kosztuje wynajem busa z kierowcą jest to, w jak długą trasę planujesz się wybrać. Każda firma oferująca busy posiada z pewnością cennik. Inna będzie cena za wynajem busa z kierowcą, który ma jednego wieczoru przewieźć pracowników np. we wskazane miejsce, a inna będzie cena, gdy interesuje Cię wynajem busów za granicę i chcesz zorganizować np. wyjazd integracyjny dla pracowników.

Wypożyczalnia autokarów – Warszawa

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości busy, ale też wynajem autokarów w Warszawie z ilością miejsc 50, 60, 70 lub 80. To idealne rozwiązanie w przypadku większych wycieczek, jak i transportu gości na lub z imprezy okolicznościowej, takiej jak na przykład wesele. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy z uwagi na swoje kwalifikacje są w stanie wykonać zlecenie zarówno na terenie kraju, jak i całej Europy. Oczywiście, posiadamy liczne licencje i certyfikaty umożliwiające transport osób.

Wynajem busów i autokarów – Warszawa

Nasze pojazdy są nowoczesne, dlatego zapewniają pasażerom maksymalny komfort podczas podróży (klimatyzacja, dobre oświetlenie i systemy audio). To nie wszystko, ponieważ regularnie poddajemy samochody kontrolom, przede wszystkim cenimy sobie bezpieczeństwo naszych klientów. Gwarantujemy dobry stosunek ceny do jakości proponowanych usług. Chętnie Ci doradzimy, jeśli nie wiesz, jaki pojazd sprawdzi się najlepiej w przypadku planowanej podróży.

Interesuje Cię wynajem autokarów i busów w Warszawie? Niezależnie od tego, czy planujesz przejazd firmowy dla swoich pracowników w delegacji, czy organizujesz wycieczkę lub chcesz dowieźć gości na imprezę – będziemy w stanie pomóc. W przypadku jakichkolwiek pytań (na przykład w kontekście dostępności pojazdu czy kierowcy w danym terminie) prosimy o kontakt. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna.

https://przewozy-nowak-wynajem-busow-warszawa.business.site/