Wypożyczalnia autokarów i busów

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie ze względu na różnorodność tras, ilość kilometrów,termin wyjazdu i powrotu oraz świadczeń dla kierowcy (nocleg + wyżywienie).

Proszę o podanie następujących informacji :

– datę wyjazdu i powrotu

– ilość osób / bus czy autokar

– ilość kilometrów

– plan przejazdu / wycieczki

W sprawie wyceny prosimy o kontakt mailowy:

biuro@przewozy-nowak.com.pl

Ceny uzgadniamy z góry,bez ukrytych kosztów, indywidualnie dla każdego klienta.

Bez żadnych ukrytych dodatkowych opłat – proste zasady wynajmu, stałych klientów doceniam rabatami – zapewniam tylko NAJNOWSZE BUSY MERCEDES oraz profesjonalne usługi . W razie bardzo dużych bagaży zapewniam przyczepkę.

Gwarancją rezerwacji terminu wynajęcia pojazdu jest wpłacenie zadatku na rachunek bankowy M-bank 58 1140 2004 0000 3602 7719 9223 Wpłacając zadatek prosimy napisać imię i nazwisko osoby na którą była dokonana rezerwacja telefoniczna lub mailowa oraz datę rezerwacji. Na każdą usługę wystawiam Fakturę VAT.

✅ Wynajem busów — tanio i dobrze

Większość osób, zwłaszcza tych, które nie mają dużego doświadczenia w wynajmowaniu busów szukają najtańszych ofert. Przyciągają ich hasła takie jak „busy tanio”. Jednak zanim skorzystasz z „taniego wynajmu busów” zwróć uwagę na dwie kwestie:

  • Czy aby na pewno wynajem busów, który planujesz wybrać jest tani.
  • Jakiej “jakości” są usługi oferowane przez firmę, którą planujesz wybrać.

Pierwsza kwestia jest istotna. Każdy może napisać slogan reklamowy „wynajem busów tanio” i jednocześnie oferować bardzo drogie usługi. Dlatego, zanim skusisz się na daną ofertę, upewnij się, że aby na pewno jest ona tania.

Druga kwestia to jakość usług — każdego roku można usłyszeć tragiczne raporty o kondycji niektórych autokarów. Podobna sytuacja jest z busami. Dlatego też upewnij się, że firma, która wynajmuje np. busy na wycieczki oferuje pojazdy w dobrym stanie technicznym.

✅ Wielkość przewożonej grupy

Dostępne są busy 9-osobowe, busy 20-osobowe, a nawet busy 23-osobowe. To jak duży bus wybrać zależy od tego, jak dużą grupę planujesz przewieźć. Oczywiście w przeliczeniu na koszt przewożonej osoby najbardziej opłaca się wynajem busów 23-osobowych. Warto to uwzględnić i np. podczas organizacji ślubu wcześniej zaproponować gościom skorzystanie z busu.

✅ Długość trasy i miejsce docelowe

Duży wpływ na to ile kosztuje wynajem busa z kierowcą jest to, w jak długą trasę planujesz się wybrać. Każda firma oferująca busy posiada z pewnością cennik. Inna będzie cena za wynajem busa z kierowcą, który ma jednego wieczoru przewieźć pracowników np. we wskazane miejsce, a inna będzie cena, gdy interesuje Cię wynajem busów za granicę i chcesz zorganizować np. wyjazd integracyjny dla pracowników.