Busy i autokary transfery Warszawa

Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi transferami. Oferujemy najwyższą jakość usług przy zachowaniu stosunkowo niskich cen. Zapewniamy stałą cenę, podaną na podstawie danych, które otrzymujemy od Państwa. Nasze pojazdy wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie postojowe, podwójne, panoramiczne szyby, pasy bezpieczeństwa i inne elementy zapewniające komfort oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Naszą usługę kierujemy do wszystkich, którzy szukają busów, bądź autokarów na terenie Warszawy. Firma posiada niezbędne licencje oraz certyfikaty, dzięki czemu możemy dokonywać transferów nie tylko na terenie Polski, ale również całej Europy.

Wynajem autobusów w Warszawie

Firma Tomasz Nowak zatrudnia wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Dbając o Państwa bezpieczeństwo, zwracamy szczególną uwagę na czas pracy kierowców oraz badania techniczne pojazdów. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy szkoły, przedszkola, uczelnie, kluby sportowe, jak również biura podróży oraz wiele innych firm, które szukają kompleksowych usług w zakresie wynajmu autobusów w Warszawie oraz okolicach.

Wynajem autokarów w Warszawie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wynajem autokarów turystycznych w Warszawie, mieszczące 50 osób. W ich wyposażeniu znajdują się rozsuwane na boki fotele, lodówka, telewizor, jak również mikrofon oraz wiele innych udogodnień, dzięki którym możemy wyruszać w bardzo długie trasy, zapewniając Państwu komfort na odpowiednim poziomie. Odpowiednio przeszkoleni kierowcy pomogą Państwu w podróży w razie jakichkolwiek pytań.

Wynajem busów w Warszawie

Posiadamy busy, które zmieszczą do 23 osób. To bardzo dobra opcja dla mniejszych firm, bądź klientów indywidualnych. Obsłużymy dla Państwa imprezy okolicznościowe, eventy, bądź zawieziemy w podane przez Państwa miejsce. Nasze pojazdy posiadają również dodatkowe przyczepki, by w razie potrzeby przewieźć większe bagaże. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję, dostosowujemy się do klienta, ponieważ jest on dla nas najważniejszy. Jeżeli interesuje Państwa wynajem busów w Warszawie, zapraszamy do kontaktu.

Czytaj dalej...

Busy VIP (ekskluzywne) Warszawa - wynajem

Oferujemy możliwość skorzystania z profesjonalnych pojazdów, takich jak ekskluzywne busy. Warszawa to miasto, które jest najczęściej początkowym punktem podróży, jednak jeżeli istnieje taka potrzeba, możemy dostarczyć pojazd do innej lokalizacji. Nasze busy podlegają regularnym kontrolom, dzięki czemu każdy klient może liczyć zarówno na maksymalne bezpieczeństwo, jak i komfort podróży.

Profesjonalny bus VIP - Warszawa

Bus VIP znajdujący się w naszej ofercie wynajmu jest pojazdem marki Mercedes, który został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić pełną wygodę podczas podróży dla niewielkiej liczby pasażerów. Jest więc dobrym wyborem w ramach wyjazdu firmowego (delegacji) czy podróży w małej grupie znajomych. Tego rodzaju busy wyróżniają się również świetnymi systemami audio, wydajną klimatyzacją oraz dobrym oświetleniem. Są wyposażone w stoliki, dlatego umożliwiają pracę lub rozrywkę z wykorzystaniem komputera. Oferowane klientom z Warszawy ekskluzywne busy mogą być przeznaczone do krótkich podróży, jak i dalszych przejazdów zagranicznych. Zachęcamy do tego, by rezerwować nasze busy VIP z większym wyprzedzeniem, co gwarantuje możliwość skorzystania z oferty w pożądanym terminie. W razie dodatkowych pytań (na przykład o dostępność czy wyposażenie lub inne kwestie) prosimy o kontakt. Zapraszamy również do obserwowania nas na Facebooku.