O Firmie

Firma PRZEWOZY-NOWAK Wynajem Busów i Autokarów zajmuje się bezpiecznym i profesjonalnym przewozem osób.

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia, licencje i certyfikaty które pozwalają wykonywać przewóz osób na terenie Polski i całej Europy. Przykładamy się do swojej pracy w sposób profesjonalny i rzetelny – kierowanie pojazdami to nasza pasja. Zapraszamy wynajem busów i autokarów w Warszawie.

Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem. Najważniejsze dla Nas jest bezpieczeństwo pasażerów, dlatego przykładamy dużą wagę do przestrzegania przez kierowców norm czasu pracy za kierownicą. Posiadamy mikrobusy , busy i autokary marki SETRA, Mercedes, Scania i Man .

Busy zagranica — wynajem busów na wycieczki do Unii Europejskiej

Jeżeli planujesz dalszą podróż, to również musisz to uwzględnić w organizacji wycieczki. Dłuższa podróż wpływa na to, ile będzie kosztował wynajem busa z kierowcą. Cena oczywiście będzie większa, gdy chcesz jechać za granicę.

Uwzględnij również czas trwania wycieczki. Jeżeli np. podczas trwania wyjazdu będziesz potrzebować dostępu do busa, to z pewnością wpłynie to na koszty wynajmu. Nie każda firma oferująca busy posiada cennik na takie sytuacje. Jednocześnie w takiej sytuacji wystarczy, że zapytasz o indywidualną wycenę, a z pewnością uda Ci się uzyskać informacje o kosztach.

Jeżeli szukasz busów poza Unię Europejską, to również musisz uwzględnić to już na etapie szukania odpowiedniej firmy, bo nie w każdej możliwe będzie wynajęcie busa z kierowcą, który ma paszport.

Zaplanuj trasę z przewoźnikiem

Bez względu na to, czy interesuje Cię przewóz osób za granicą, czy też chcesz podróżować tylko po Polsce, to dobrze jest ustalić trasę z przewoźnikiem. Zwłaszcza jeżeli szukasz busów na wycieczki dla dzieci. W takiej sytuacji częstsze postoje są bardzo ważne.  Przystanki mają znaczenie również dla kierowcy — w dłuższych trasach może być konieczne zatankowanie auta po drodze, a wtedy dobrze jest zsynchronizować przystanek dla grupy z tankowaniem.